בחודש מאי הצגנו בשני כנסים, ובחרנו לספר לכם קצת על הנושאים שדוברו בכנסים אילו, ולשתף בתמונות וחוויות.

כנס בנושא Mega Trends בעולם המידע 2018

ביום שני 14.5 במלון הילטון בתל אביב. ההרצאה ניתנה במסגרת כנס ותערוכת המידע הבינלאומית ה- 33 של טלדן  INFO2018

הרצאת הפתיחה בכנס של ד”ר אייל דורון ריתקה אותי במיוחד. הוא דיבר שם בין השאר כיצד משחק ה- Fortnight, שבני בן ה- 15 משחק בו כל כיום שעות, מסיע לפיתוח כישורים של הצלחה בעולם של המחר, בשונה מבית הספר שמלמד אותו חומר, המשחקים במחשב נותנים לנו כלים של פיתרון בעיות מורכבות עם אילוצים רבים, מפתחים את היכולת שלנו להתמודד עם כישלון, ואת האמונה שאם ננסה ונתאמן בסוף נצליח. במשחקים אילו גם יש עבודת צוות רבה ושיתוף פעולה – בקיצור לפי מחקרים שהציג גיימרים מצליחים בעסקים!

וכל זה מתחבר לפרוייקט שאני מקדמת בנושא של פיתוח מיומנות של המאה ה- 21. sCool

אני הצגתי במסלול mega trends  שהיה אף הוא מרתק ועסק במגוון של טרנדים בעולם, החל מהחשיבות של העיצוב בעולם הדיגיטלי, דרך storytelling ואיך סיפור של סיפור עושה את ההבדל בהעברת המסר. משם שמענו הרצאה מרתקת על נשים מאנגליה ואירופה אשר הפכנו להיות פעילות בארגוני דע"ש רק בזכות הפעילות הענפה שארגונים אילו עושים ברשתות החברתיות ובמימד הדיגיטלי. הייתה הרצאה מעניינת את הדמות של הנשים משתנה בסרטי וולט דיסני, מנשים שהן נסיכות יפייפיות לנשים אקטיביסטיות פוליטיות כגון מולן ועוד, ומשם ההמשך הישיר היה לדבר על מגמת #METOO וכיצד הטרנד הזה השפיע על סרטי דיסני.משם המשכנו לדבר על בוטים, על העידן הדיגיטלי והחשיבות של חווית העובד בעידן הזה, ולבסוף על פרוייקט מידענות מרתק בהסתדרות הרפואית.

אני נתתי הרצאה בנושא: חווית העובד בעדין הדיגיטלי – Employee Experience

teldan4teldan8teldan9

 

 

והנה עוד כמה תמונות קטנות
teldan7 teldan6 teldan5

 

 

 


כנס בנושא: בית הספר, הקהילה והאקדמיה כמארג אקולוגי חדשנות וקיימות בלב העיר

מה בין סביבה, טבע, חדשנות וסביבות למידה דיגיטלית. באו לשמוע על המשותף לכולם יחד

הכנס התקיים ביום חמישי 24.5.2018,  12:00-18:00 בכנס כנס חווייתי בבית הספר ללימודי הסביבה ע"ש פורטר, אוניברסיטת תל אביב

הכנס הזה אורגן והופק על ידי אביגדור שרון, ואכן ניתן היה לראות את החיבורים שהוא עושה בין עולמות תוכן שונים, החל מפרוייקטים של גינות בבית ספר בכפר סבא, משם עבר לפרוייקט של ספירת ציפורים באמצעות שימוש בחוכמת ההמונים והציבור הרחב, המשיך לפרוייקט מקסים של הקמה של קירות מאכל בבתי ספר ומשם לסיפור העיר חולון עם גני משחקים לילדים אשר מספרים סיפורים. מהרצאה שעסקה בנושא של פארק אשר מחייה את סיפורי התנך וחקלאות התנכית קפצנו להרצאה בנושא העולם הדיגיטלי וכיצד משלבים אותו בתוך בית הספר. מגוון רב של הרצאות אשר מראות על פעילות רבה שנעשית בנושא של קיימות, סביבה, ודיגיטליות בבתי ספר בישראל ובעולם.

למידע נוסף על הכנס

והנה כמה תמונות להתרשמות

IMG_2408 IMG_2404 IMG_2406 IMG_2403 galit112 galit111

 

 

 

 

IMG_2412