לעבוד עם לקוחות זה לשתף פעולה מתוך הבנה שלכל אחד יש את האיכות והידע הייחודי לו ויחד נוכל לייצר משהו חדש שלם יותר

לקוחות נבחרים

לקוחות אלו עשינו מגוון של פרוייקטים החל מליווי והקמה של קהילות לקוחות או פנימיות, הקמה של סביבות עבודה דיגיטליות, סדנאות או הדרכות למנהלים

לקוחות קורסי הכשרה למנהלי קהילות דיגיטליות השונים

לקוחות אלו שלחו נציגים שלהם לקורסים שלנו או עשו את הקורסים אצלהם בארגון

לקוחות בשיתוף פעולה עם חברת שטראוס אסטרטגיה

לקוחות אלו עשינו מגוון של פרוייקטים החל מליווי והקמה של קהילות לקוחות או פנימיות, הקמה של סביבות עבודה דיגיטליות, סדנאות או הדרכות למנהלים

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

מחוברות

בתור מובילת קהילה מקצועית של מפתחי תוכנה, למדתי בקורס את החשיבות של יצירת קשרים וחיבורים בין אישיים בקהילה, והתרומה העקיפה של החיבור לפן המקצועי. הקורס מאוד הרחיב לי את הידע בנוגע לפלטפורמות ושיטות שונות שבאמצעותן ניתן להשפיע על הצמיחה של הקהילה.

Ortal Greenberg Ilany, WhiteSource Software
גלית גנאור, אישה עם שיער חום מתולתל, היא חברה משפיעה בקהילת הקהילה. הכריזמה והתשוקה שלה ליצירת קשרים

"האווירה החיובית בקורס, בנוסף ליחס הנעים של המנחים גרם לי להתחבר ולהשתייך לקבוצה. הקורס הקנה כלים דגיטליים רבים ומגוונים בנושא הובלת קהילות, גם כן סיפק לי חומר מעניין ומעמיק בנושא קהילות על מנת להבין, לפתח להשכיל".

"הקורס של גלית ורעי העניק ידע רב בנושא ניהול קהילות ובכלל נתן פתח לחשיבה אחרת בנושא הובלת תהליכים שונים.

ההדרכה של גלית ורעי הייתה מצוינת! שניהם היו רהוטים, מעניינים וצורת ההדרכה השונה גרמה להקשבה, שאילת שאלות ושיתוף מפרה בין חברי הקבוצה.

שמחה שהצטרפתי!"

ויקה מינקוביץ' מועלם, חברים לעת זיקנה - עמותת מטב
גלית גנאור, אישה עם ידה על סנטרה.

כיף לא רגיל ששני מומחים בסדר גודל של גלית ורעי, בשיתוף עם משתתפים בקורס, חושבים יחד איתך איך להפוך את הקהילה שלך לסיפור הצלחה. הגדולה של הקורס – מתן ידע רב, וחשיפה לקהילות חיות ונושמות ברשת באופן שפתח א הראש למה עוד אפשרי בתחום של כל אחד מאתנו. אז אם יש לכם קהילה או שאתם בשלב התכנון – אני ממליצה בחום על הקורס המלמד והמהנה של רעי וגלית.

מנהל קהילה עם משקפיים מחייך.

תודה גלית היה נהדר!!! זכות היה ללמוד מכם

ספיר כהן, אמן

"השתתפתי בקורס האחרון למובילי קהילה דיגיטלית בתחילת 2021. התרשמותי החיובית החלה עוד בתהליך הבירור על הקורס ולמעשה נועצתי בגלית בנוגע לתפקיד המוביל הקהילתי . התרשמתי מאוד מהרצון לסייע ולתרום מהידע והניסיון גם ללא קשר בהרשמה לקורס או תגמול. לימים נרשמתי לקורס המשותף שניהלו גלית ורעי , קורס בו נחשפתי למגוון פעילויות של קהילות וארגז כלים נרחב למימוש תקשורת קהילתית דיגיטלית , זה היה קורס פורה עם חומר רב, שלל דוגמאות ושילוב טוב בין שני אנשים טובים ומקצועיים, ומ גלית לרעי . אומנם, עליי עדיין לעכל את החומר הרב ולישמו , אך ברור הוא שבמסגרת הקורס וגם לאחריו יש למי לפנות ולקבל טיפים וסיוע ".

משה כהן, לראות אותך מרחוק