אי שם בחודש נובמבר הוזמנתי לתת הרצאה בנושא של קהילות. ההרצאה נקראת העוצמה של קהילות את ההרצאה נתתי במסגרת קהילת "השליחות".

קהילת “השליחות” – מרחב התפתחות מואץ לאנשים ועסקים עם שליחות. קהילת השליחות היא קבוצה של בעלי עסקים אשר יחד עם המנטור ערן שטרן עוברים תהליך של התפתחות מקצועי ואישית. אני הוזמנתי לאחד המפגשים של הקהילה כדי לשוחח איתם על הנושא של קהילות ולחבר אותם למנוף של הזדמנויות עסקיות שקיים בהובלה של קהילות.

במפגש שוחחנו על העוצמה של קהילה. התחלנו בהגדרות של מה זה בכלל קהילה ואילו סוגי קהילות קיימים, דיברנו על החיבור בין הממשק הפיזי והדיגיטלי של קהילות, אלמנטים מרכזיים לפיתוח של קהילות, תפקיד מוביל הקהילה, חשיבות של תכנים בניהול של קהילות דיגיטליות, ואיך נכון לכתוב תוכן בממד הדיגיטלי הקהילתי ועסקנו קצת בכלים בהם ניתן לנהל קהילות החל מקבוצות בפייסבוק וכלים נוספים.

ערכתי את ההרצאה הזאת, ומביאה לכם את הדברים המרכזיים עליהם דיברנו.

והנה עוד קצת מידע על המנטור ערן שטרן – למי שעדיין לא נחשף לפעילות שלו ממליצה מאוד לעקוב אחריו הוא כותב ומעביר מסרים מדוייקים, רלוונטיים וחשובים מאוד לכל מי שרוצה לקדם ולפתח את עצמו, ובעיקר לאנשים שעברו ממקום של שכירים למקום של עצמאיים.

אז המון תודה לערן על ההזדמנות לקחת חלק בקהילה שלך. היה לי כייף גדול להפגש ולשוחח ולייצר דיון עמוק ומעניין עם המשתתפים במפגש.