גלית גנאור
גלית גנאור
.

אודות גלית גנאור

גלית גנאור הינה מנכ"לית ויועצת ארגונית בכירה, מומחית בניהול ידע ארגוני, ובעלת נסיון רב בהובלה והטמעה של תהליכי שינוי בארגונים.

לגלית גנאור מעל ל-15 שנות נסיון בעבודה עם חברות הייטק, בנקים, חברות ביטוח מוסדות פיננסיים וארגונים נוספים, שבהן עסקה בפיתוח ויישום פתרונות לניהול ידע מקצועי, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים חדשניים.

בשנים האחרונות היא עוסקת בפיתוח ההיבטים העסקיים הנגזרים מ"חכמת ההמון" (Wisdom of the crowds), ניהול ושיתוף ידע מקצועי בקהילות פנים-ארגוניות וכן בהטמעת מכלול היתרונות הקיימים במדיה החברתית אל תוך האקלים הארגוני.

עוד על גלית גנאור

 

יועצים איתם אנו עובדים בשיתוף פעולה ארוך טווח

אסנת אל עז
אסנת אל עזיועצת ארגונית מומחית בתהליכי ניהול ידע

הטמעת תרבות ארגונית של שיתוף, וליווי תהליכי השינוי בארגון. בעלת תואר שני במנהל עסקים, התמחות בהתנהגות ארגונית באוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בתקשורת ושפה וספרות ערבית באוניברסיטת תל אביב. בוגרת בית הספר "כותרת" לעיתונות ותקשורת.

במשך למעלה מ-15 שנים צברה ניסיון בעבודה עם ארגונים מובילים במשק – במדיה וכתיבה, בניהול ידע ובפיתוח והטמעת תהליכים ארגוניים. מסייעת לתרגם את הידע המקצועי לנכס ארגוני, נגיש ורלוונטי לכל עובד, מה שמקנה לארגון יתרון תחרותי וחוסך משאבי זמן וכסף. עוד על אסנת אל עז

אביגדור שרון
אביגדור שרוןארכיטקט פתרונות ידע וסביבות עבודה שיתופיות

מומחה בתכנון וביישום של מערכות ידע, אינטרנט וסביבות עבודה מקוונות. בעל ניסיון בהקמת וניהול פרויקטי ידע תוך מתן מענה לכל ההיבטים – תהליכי עבודה, תרבות ארגונית, אנשים, תכנים וכלים טכנולוגיים, ואינטגרציה מלאה שלהם.

אביגדור היה במשך יותר מ-10 שנים ארכיטקט שירותי הידע הארגוניים ומנהל האינטראנט באמדוקס. הוביל באמדוקס את הקמת האינטראנט, פורומים, וויקי ארגוני (אמדוקספדיה), שירותי ידע רוחביים ופתרונות לקבוצות עבודה. אביגדור היה חלוץ ביישום תקן ניהול הידע ISO 25006 של מכון התקנים לניהול ידע ארגוני על כל היבטיו.  עוד על אביגדור שרון

.

ניצן פימנטל
ניצן פימנטלייעוץ אישי למנהלים

מומחית בהובלת תהליכי שינוי אצל מנהלים בארגונים גלובלייo.  לניצן מעל 10 שנים של ניסיון בליווי ופיתוח מנהלים, הדרכת מנהלים ועבודה אישית עם מנהלים. עיקר הניסיון שלה הוא בעבודה עם מנהלים המתמודדים עם אתגרים בסביבה עסקית, דינאמית ומשתנה בחברות היי טק גלובליות. לניצן 14 שנה של ניסיון בתפקידי  HRDP, ותפקידי פיתוח ארגוני ופיתוח הדרכה באינטל .

.

מירי שטרן
מירי שטרןייעוץ שיווקי ומיתוג עסקי

מירי שטרן דרור הינה מנהלת שיווק, בעלת נסיון של כ-15 שנה במגזר העסקי. במסגרת עבודתה, כיהנה כמנהלת שיווק וכיועצת תקשורת ואסטרטגיה בחברות היי טק, בשוק ההון ובענף הפרסום, וניהלה מספר רב של מותגים גלובליים בהיבט השיווקי.

בשנים האחרונות, עוסקת מירי שטרן דרור בבניית אסטרטגיה שיווקית לעסקים, מיתוג וניהול תוכן, הקמת אתרי אינטרנט, כתיבה שיווקית וקופירייטינג. מירי שטרן דרור נמנית על חבר השופטים בתחרות פרסי האפי של ענף השיווק בישראל.

.

Comments

comments